darba devējiem


Ja...

 • Kāds no Jūsu darbiniekiem saslimst, dodas atvaļinājumā vai aiziet no darba un Jums jau rīt ir nepieciešami darbinieki, kas tos aizvietotu;
 • Jūsu kompānija ir saņēmusi lielu pasūtījumu vai projektu, un Jums steidzami uz noteiktu laiku ir vajadzīgi 3 (vai 30)1 darbinieki tā izpildei;
 • Jums īslaicīga vai sezonāla rakstura darba veikšanai ir nepieciešams papildu darbaspēks.

Šāda un līdzīga rakstura problēmas bieži rodas daudzu uzņēmumu praksē. Uzņēmumu vadītāji parasti mēģina tikt ar tām galā pašu spēkiem - palielinot darba slodzi pārējiem darbiniekiem, steidzīgi meklējot aizvietotājus paziņu, draugu vidū, tādā veidā zaudējot laiku, naudu, darbinieku uzticību un, kas ir vēl sliktāk, klientu uzticību, ja viņu pasūtījums šo problēmu dēļ tiek izpildīts ar nokavēšanos vai netiek izpildīts vispār. Ko darīt? Vai ir citi risinājumi?

Yess®, mēs varam Jums palīdzēt!

„Yess® darba aģentūra” ir izveidojusi plašu datu bāzi, kurā ir iekļauti cilvēki, kuri vēlas strādāt īslaicīgu (pagaidu) darbu, tai skaitā darbu uz nepilnu slodzi. Pārsvarā mēs orientējamies uz zemākā un vidējā līmeņa darbiniekiem un patreiz darbojamies šādās jomās2:

 1. Pamatlīmeņa personāls (ražošanas/noliktavas strādnieki, automašīnu vadītāji, apkopēji, racēji, palīgstrādnieki smagiem darbiem, krāvēji u.t.t.).
 2. Tirdzniecības personāls (pārdevēji, kasieri, merčendaizeri, plauktu kārtotāji, viesmīļi, bārmeņi, virtuves palīgstrādnieki, trauku mazgātāji, reklāmas materiālu izplatītāji u.t.t.).
 3. Administratīvais personāls (sekretāres, telefonistes, klientu uzņemšanas darbinieki, datu ievades darbinieki, grāmatveži u.t.t.).
 4. Tehniskais personāls (mehāniķi, elektriķi, santehniķi, mūrnieki, apmetēji, krāsotāji, galdnieki, metinātāji u.t.t.).

Izmantojot mūsu datu bāzi, mēs atradīsim tieši Jūsu uzņēmumam vispiemērotākos darbiniekus, kuri:

 • Patiesi vēlas strādāt;
 • Ir ar atbilstošu pieredzi un izglītību;
 • Dzīvo netālu no Jūsu piedāvātās darba vietas.

Mēs piedāvājam šādus pakalpojumus:

 1. Iznomājam darbaspēku īslaicīgu darbu veikšanai.
  Mēs varam dažu dienu laikā nodrošināt Jūs ar 3 (vai 30)1 darbiniekiem noteiktam, īsam laika periodam (3 dienas – 3 mēneši)1, kurus algojam mēs un kuri ieradīsies Jūsu norādītajā vietā un laikā. Pakalpojuma cena ir sākot no 1,25 LVL/stundā, iekļaujot darbinieka atalgojumu, nodokļus, mūsu uzcenojumu (neiekļaujot PVN), atkarībā no darbinieka kvalifikācijas un veicamo darbu ilguma.

 2. Nodrošinām Jūs ar darbiniekiem pastāvīgam darbam jau rīt.
  Mēs varam nodrošināt Jūs ar 3 (vai 30)1 potenciāli piemērotiem darbiniekiem, kuri jau rīt var kļūt par Jūsu uzņēmuma darbiniekiem.

 3. Nodrošinām Jums iespēju pieņemt pastāvīgā darbā mūsu īslaicīgā darba personālu.
  Rietumeiropā plaši izmanto pamatlīmeņa personāla atlasi ar ārējo resursu palīdzību. Tas ir vienkāršākais veids kā ietaupīt Jūsu laiku un naudu sludinājumiem, intervijām un atlasei. Praksē tas notiek šādi: pirmās 2-4 nedēļas Jūs nolīgstat mūsu darbinieku īslaicīgam darbam (tas dod Jums laiku darbinieka spēju pārbaudei) un, gadījumā, ja esat apmierināts ar mūsu darbinieku, Jūs pieņemat viņu pastāvīgā darbā.

Piezvanot pa tālruni 29359214, Jūs varat uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, kā arī pieteikt mūsu pārstāvja vizīti pie Jums vai uzreiz iznomāt darbiniekus. Izmantojot mūsu piedāvāto pakalpojumu pirmo reizi, tiks noslēgts sadarbības līgums, kura ietvaros nākamie darbaspēka pasūtījumi notiks ātrāk un ērtāk.

Piezvaniet mums pa tālruni 29359214 vai rakstiet uz e-pastu: info@yess.lv. Mēs būsim priecīgi rast Jūsu uzņēmumam piemērotāko risinājumu!

1 - Šie skaitļi ir minēti tikai piemēram.
2 - Saraksts tiek regulāri paplašināts. Jautājiet mums ja Jūs neatradāt tajā Jums nepieciešamo specialistu.